logo

FK Tauras
FINIŠAVO 8X8 FUTBOLO MĖGĖJŲ PIRMENYBĖS
Sekmadienis, 10 Rugsėjis 2017 16:42

Ketvirtadienį buvo sužaistos paskutinės Tauragės apskrities futbolo pirmenybių 8x8 dešimtojo turo varžybos. Po jų nugalėtojams ir prizininkams buvo įteiktos taurės ir apdovanojimai.

1

LVJFA PIRMENYBIŲ FINALINIŲ ETAPŲ REZULTATAI
Antradienis, 31 Spalis 2017 21:02

Sužaisti LVJFA pirmenybių 11×11 finaliniai etapai, kurie vyko Kaune, Tauragėje, Panevėžyje, Visagine ir Šiauliuose. Nugalėtojų titulus pelnė Kauno, Palangos, Panevėžio ir Vilniaus jaunučiai.

u17 tauro jauniai

UŽUOJAUTA
Antradienis, 14 Lapkritis 2017 20:59

VšĮ „Tauragės futbolas“ reiškia nuoširdžią užuojautą mūsų komandos futbolininkui Simonui Pilypui, kurio mama paliko šį pasaulį...

tauras fk black

8X8 FUTBOLO PIRMENYBĖSE TURIME NAUJĄ ČEMPIONĄ!
Antradienis, 05 Rugsėjis 2017 21:19

8x8 Tauragės apskrities futbolo mėgėjų pirmenybės pasiekė finišo tiesiąją. Komandoms liko sužaisti paskutinį turą.

ball2

BAIGĖSI LFF I LYGOS PIRMENYBĖS
Pirmadienis, 23 Spalis 2017 16:32

Šiemetinis LFF Pirmos lygos turnyras finišavo trankiai ir dramatiškai. Praktiškai iki rungtynių pabaigos tvyrojo įtampa kovoje dėl nugalėtojų titulo, o bronzos medalių savininkus lėmė įvartis paskutinę rungtynių minutę!

pirmalygateams2017

SAVAITGALĮ VYKS LVJFA PIRMENYBIŲ FINALINĖS VARŽYBOS
Penktadienis, 27 Spalis 2017 16:15

Spalio mėnesio pabaigoje Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje ir Visagine vyks Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) rengiamų pirmenybių lemiamos kovos.

lff

8x8 futbolo pirmenybių VIII turo rezultatai. ATNAUJINTA.
Antradienis, 29 Rugpjūtis 2017 18:04

8x8 Tauragės apskrities futbolo mėgėjų pirmenybės.

ball

« PradžiaAnkstesnis1234567SekantisPabaiga »

Puslapis 1 iš 11

R Ė M Ė J A I
Žemaitijos guoliai, UAB Alebrika, UAB SUKTUKAS, IĮ spa ir sporto klubas Eola Statybinės medžiagos Tauragėje Stragutės mėsa, UAB Olanus, langai ir durys UAB Molupis ir Ko "Advokato Piotro Orlovo kontora" GIVOVA Saugos tarnyba Tausauga
I n f o r m a c i n i a i   r ė m ė j a i
kurjeristvktradijastzinios
manotauragetauragietistbalsastinfo
P a r t n e r i a i
ftvtafftvijsmsaltiniskd

© 2007-2017 Visos teisės saugomos. VŠĮ "Tauragės futbolas". Kopijuoti svetainės turinį be klubo sutikimo griežtai draudžiama!