logo

   


 A lygos 29-ojo turo anonsas: "Žalgiris" - "Tauras"
Šeštadienis, 01 Spalis 2011 17:46


Jau šį sekmadienį "Tauro" laukia akistata su vienu A lygos lyderių  VMFD "Žalgiriu". Per paskutinius du komandų susitikimus sulaukėme vienų lygiųjų ir vienos vilniečių pergalės, tačiau abi varžybos buvo labai atkaklios ir "Tauras" varžovui lengviau atsikvėpti neleisdavo.

"Tauras" nepralaimi jau net 9 rungtynių iš eilės ir, veikiausiai, neatsitiktinai: pastaruoju metu komanda demonstruoja puikų atakuojantį futbolą, žaidėjai akcentuoja gerus tarpusavio santykius ir mikroklimatą klube. Tuo tarpu "Žalgiris" išvykoje prarado svarbius taškus prieš tuos pačius "Tauro" sutriuškintus "Šiaulius", o 27-ajame ture nesugebėjo įveikti ir "Bangos". Taip pat žaliai-baltus turėtų slėgti žūtbūt reikalinga pergalė, kurios jiems reikia norint išsilaikyti kovoje dėl čempionų titulo. Tai gali juos skatinti drąsiau pulti ir palikti tuščias erdves užnugaryje, kuriomis galbūt pasinaudos "Tauro" atakų smaigalyje nuolat esantis Goran Jerkovič?

Kviečiame apsilankyti šiose intriguojančiose varžybose ir paagituoti Vilniuje viešinčius tauragiškius (ypač studentus) atvykti palaikyti savo miesto komandos!

 

 

INFORMACIJA:

Rungtynių vieta: Lietuvos futbolo federacijos stadionas, Liepkalnio g. 13/2, Vilnius. 
Rungtynių data: 2011 spalio 2 diena, 17:00 val. (sekmadienis)
Į stadioną ileidžiama: 1 val. prieš renginį. 

Bilietų kaina:
10 Lt 

Nuolaidos (taikomos kasose):
50 % nuiolaida moksleiviams, studentams, senjorams 1 bilietui. (būtinas dokumentas prie įėjimo)

Įleidžiami nemokamai: vaikai iki 12 metų amžiaus; moksleiviai ir senjorai (būtinas dokumentas prie įėjimo).

 

*Rungtynių transliacija internetu: www.futbolo.tv

 

R Ė M Ė J A I
Žemaitijos guoliai, UAB Alebrika, UAB SUKTUKAS, IĮ spa ir sporto klubas Eola Statybinės medžiagos Tauragėje Stragutės mėsa, UAB Olanus, langai ir durys UAB Molupis ir Ko "Advokato Piotro Orlovo kontora" GIVOVA Saugos tarnyba Tausauga
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
I n f o r m a c i n i a i   r ė m ė j a i
kurjeristvktradijastzinios
manotauragetauragietistbalsastinfo
P a r t n e r i a i
ftvtafftvijsmsaltiniskd

© 2007-2017 Visos teisės saugomos. VŠĮ "Tauragės futbolas". Kopijuoti svetainės turinį be klubo sutikimo griežtai draudžiama!