logo

   


 Rungtynių anonsas: "Tauras" - "Dainava" (A lyga 32 turas)
Šeštadienis, 29 Spalis 2011 04:23

Jau šį sekmadienį "Tauras" A lygos 32-ajame ture sieks reabilituotis po 4 nesėkmingų rungtynių iš eilės serijos. Pralaimėtos visos trys rungtynės su A lygos "didžiojo trejeto" komandomis, gautas netikėtas antausis nuo I lygos Vilniaus "Reo" komandos, kuri eliminavo Tauragės komandą iš tolimesnių LFF taurės kovų. Rungtynės su Alytaus "Dainava" tauragiškiams žūtbūtinės: siekiant pakovoti dėl aukštesnės vietos galutinėje turnyrinės lentelės įskaitoje mūsiškiams tiesiog būtinos pergalės likusiose rungtynėse. Kovoje dėl 5-8 pozicijų darosi karšta - "Kruoja" turi surinkusi 43 taškus, "Dainava" 44, "Banga" 40. "Tauras" "įsispraudęs" tarp šių komandų su 41 tašku ir, suprantama, sieks kilti aukščiau, tačiau nemažai priklausys ir nuo minėtų "kaimynių" varžybų rezultatų.

 

Šįmet abu susitikimus su alytiškiais laimėjo "Tauras" ir abu tokiu pat rezultatu - 2-1. Pirmajame mače buvo parodytos net 6 geltonos ir 1 raudona kortelė, antrajame 3 geltonos kortelės, taigi net nepabuvojus stadione nesunku suvokti kiek emocijų turėjo virti aikštėje. Vargu ar jų trūks ir šį sekmadienį, kadangi tiek Tauragės, tiek Alytaus komandoms ši dvikova itin svarbi.

"TAURAS" - "DAINAVA", SEKMADIENĮ , SPALIO 30d,14:00 val., Tauragės "Vytauto" stadionas.

 

Papildoma informacija:

* - visgi jau įpusėjo ruduo, taigi kad šaltukas nepurtytų rekomenduojame į stadioną atsinešti pledus, kavos ar arbatos termosą, nesibodėti ir puodeliu karšto gėrimo pavaišinti greta sėdintį kaimyną :) Linkime gražaus futbolo ir gerų emocijų!

* - rungtynių LIVE komentarai "Tauro" twitter puslapyje

* - rungtynių tiesioginė vaizdo transliacija www.futbolo.tv

 

A lygos 32-ojo turo informacinė skrajutė (spauskite paveikslėlį, kad gautumėte atsisiuntimo nuorodą):

 

R Ė M Ė J A I
Žemaitijos guoliai, UAB Alebrika, UAB SUKTUKAS, IĮ spa ir sporto klubas Eola Statybinės medžiagos Tauragėje Stragutės mėsa, UAB Olanus, langai ir durys UAB Molupis ir Ko "Advokato Piotro Orlovo kontora" GIVOVA Saugos tarnyba Tausauga
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
I n f o r m a c i n i a i   r ė m ė j a i
kurjeristvktradijastzinios
manotauragetauragietistbalsastinfo
P a r t n e r i a i
ftvtafftvijsmsaltiniskd

© 2007-2017 Visos teisės saugomos. VŠĮ "Tauragės futbolas". Kopijuoti svetainės turinį be klubo sutikimo griežtai draudžiama!