logo

   


 FK "Tauras" 4-2 FBK "Kaunas"
Sekmadienis, 06 Lapkritis 2011 21:27

Šiandien vykusiose A lygos XXXIII-iojo turo rungtynėse, kurios buvo ir paskutinės šiame sezone, Tauragės komanda padovanojo savo sirgaliams taip lauktą pergalę. Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo kauniečiai, kurie prasidedant antrajam kėliniui padvigubino pirmajame kėlinyje įgytą persvarą iki 0-2, "Tauras", ne pirmą kartą šiame sezone, pademonstravo kas yra tikras kovingumas ir sugebėjo rezultatą netik išlyginti bet ir patys susikurti dviejų įvarčių persvarą, kurią išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Po šių rungtynių "Tauras" pakilo į 7-ąją vietą, dėl geresnio įvarčių ir tarpusavio rungtynių santykio aplenkęs "Dainavą". Nors klubo tiksluose figūravo 4-5 vieta, žinant kaip šiais metais "kandžiojosi" net lygos autsaideriai, kokia sunki buvo sezono pradžia kai komanda negalėjo treniruotis namuose ir kad galėjome likti ir aštunti - tai tikrai neprasčiausias pasiekimas. 

Džiugu paminėti, kad šiose rungtynėse sužaidė ir komandos kapitonas Tomas Sirevičius, kuris, kaip anksčiau tikėtąsi šiame sezone nebepasirodys, paneigė skeptikų prognozes ir žengė ant žaliosios vejos padėdamas komandai iškovoti reikalingą pergalę.

 

Komandų sudėtys:

 

"Tauras"

"Kaunas"

O.Borysenko I.Plūkas
R.Janilionis M.Fridrikas
T.Sirevičius (c) A.Bartkus
K.Gnedojus R.Freidgeimas
D.Arlauskis S.Paulius
L.Martišauskis M.Šoblinskas 68" 
M.Stanaitis 71"  T.Janušauskas
D.Borisovs 58"  E.Petkus 18" 
R.Seedorf T.Miklinevičius
V.Lukša 67"   23"  E.Razulis
G.Jerkovič 55", 69", 80"  80" N.Mačiulis 48"  73"

Atsarginiai

Atsarginiai

M.Gintalas M.Stonys
V.Petkevičius D.Šimkūnas
P.Lukoševičius R.Macežinskas
E.Auryla T.Svirtkauskas
S.Babilius
M.Eiza

 

 

R Ė M Ė J A I
Žemaitijos guoliai, UAB Alebrika, UAB SUKTUKAS, IĮ spa ir sporto klubas Eola Statybinės medžiagos Tauragėje Stragutės mėsa, UAB Olanus, langai ir durys UAB Molupis ir Ko "Advokato Piotro Orlovo kontora" GIVOVA Saugos tarnyba Tausauga
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
I n f o r m a c i n i a i   r ė m ė j a i
kurjeristvktradijastzinios
manotauragetauragietistbalsastinfo
P a r t n e r i a i
ftvtafftvijsmsaltiniskd

© 2007-2017 Visos teisės saugomos. VŠĮ "Tauragės futbolas". Kopijuoti svetainės turinį be klubo sutikimo griežtai draudžiama!