logo

   


 Interviu su "Tauro" prezidentu
Antradienis, 13 Gruodis 2011 16:21

Norėdami sužinoti daugiau apie klubo planus ateinančiam sezonui ir praėjusio rūpesčius ir džiaugsmus, kalbiname  vieną svarbiausių asmenų klube - "Tauro" prezidentą Jaunutį Šetkų:

 

- Kaip vertinate pasibaigusį sezoną? Su kokiais didžiausiais iššūkiais teko susidurti ir kuo galėtumėte pasidžiaugti?

- Pasibaigusį sezoną vertiname blogai. Nepavyko įgyvendinti užsibrėžtų tikslų, užimti ne žemesnę, kaip 6 vietą, taip pat vienas iš uždavinių buvo patekti į LFF taurės pusfinalį, jo irgi nepavyko pasiekti, nors burtai buvo labai palankūs. Tam priežasčių yra daug, bet faktas yra užimta vieta, tačiau kaltų mes neieškome, o žiūrime į priekį. Daugiausia džiaugsmo mums suteikė pasibaigusi renovacija "Vytauto" stadione ir tai, kad pagaliau sugrįžome į namus, taip pat nemažiau džiugu, kad senajame stadione jau patiesta dirbtinė futbolo danga ir turėsime puikias sąlygas, kur rungtyniauti ir treniruotis, bet kokiomis oro  sąlygomis. Turint tokias sąlygas manome, kad didės rezultatai ir noras žaisti futbolą.


- Kokia situacija renovuojamame Senajame stadione? Ar darbai jau baigti ir jame galima žaisti?

- Treniruotės jau vyksta, bet iki pilno darbų pabaigimo dar toli. Reikia įrengti apšvietimą, sutvarkyti aplinką, ką planuojame atlikti kitais metais. 

 

- Ar vyriausis treneris Gediminas Jarmalavicius liks vadovauti  "Taurui" ?

- Pirmiausia norime padėkoti G.Jarmalavičiui už tuos du sezonus, kuriuos jis buvo kartu su "Tauru". Sutartis su treneriu baigėsi gruodžio 1 d. Šiuo metu klubas ieško trenerio, o kas juo taps, manau, paaiškės iki švenčių arba sausio mėnesio pradžioje.


- Kada planuojama pradėti komplektuoti komandą artėjančiam sezonui? Gal jau yra aišku ar komandoje liks sėkmingai rungtyniavę Goran Jerkovič, Miguel Soares, Regilio Seedorf ? Jei ne, juos planuojama pakeisti vietiniais žaidėjais ar bus ieškoma kitų legionierių? Kurie komandos žaidėjai tikrai jai ateinantį sezoną nebeatstovaus?

- Sutartys pasibaigė su visais legionieriais, su kai kuriais bandysime pratęsti sutartis, bet čia paliksim vėlesniam laikui, kai bus apsispręsta su treneriu. Kaip ir prieš kiekvieną sezoną mes akcentuojame, kad norime matyti kuo daugiau klubo jaunimo, bet dėl vienų ar kitų priežasčių, to nepavyksta įgyvendinti, nors galime pasidžiaugti Luku Martišauskiu , kuris įsitvirtino pagrindinėje sudėtyje. Gaila, kad sezoną dėl traumos teko praleisti L.Bielskiui.

 

- Kada "Tauro" komanda pradės ruoštis ateinančiam sezonui?

- Sezonui pradėsime ruoštis nuo kitų metų sausio mėn., tikslesnę datą patvirtins treneris. Šiuo metu visi norintys renkasi savaitėje kelis kartus ir sportuoja kartu su jaunimu.

 

- Kokie tikslai keliami klubui ateinančiame sezone ir apskritai pačiai VŠĮ "Tauragės futbolas" ?

- Tikslai bus keliami prieš sezoną, mes ne tas klubas, kuris sportinius tikslus gali kelti pasibaigus sezonui, kaip bebūtų manau jie bus kuklūs ir panašūs į šių metų. Klubas taip pat turi kitus tikslus, kurie susieti su klubo bazės sukūrimu ir jaunimo ugdymu, jie gal ne taip greitai, kaip norisi, bet sėkmingai yra įgyvendinami. Klubas turėjo jau ne vieną pamoką, kai buvo atsidūręs ant išnykimo slenksčio, turiu galvoje ne iškritimą iš A lygos, bet kad nebuvo kam žaisti futbolo apskritai ir rezultatai švelniai tariant II lygoje buvo gėdingi), todėl nesinori, kad tai kada nors dar pasikartotų. Todėl ir klubo strategija aiški: sukurti kuo geresnę sportinę bazę, kurioje nepriklausomai nuo FK "Tauras" užimamos vietos ir finansinių galimybių, sportuotų kuo daugiau klubo jaunimo, akademijos auklėtinių, tik tuomet, manau, kad Tauragės futbolas neišnyks iš Lietuvos futbolo žemėlapio.

 

- Kaip Jūs manote: ko "Taurui" šiai dienai labiausiai trūksta?

- Žiūrint kuria prasme, jeigu turit galvoje, kad FK "Tauras" galėtų kovoti dėl A lygos medalių, tai vienareikšmiškai reikia stipraus rėmėjo ar net kelių, jeigu apskritai, kad "Taurą" būtų galima ne tik vadinti futbolo klubu, bet ir atitiktų futbolo klubo kriterijus ( turiu omenyje ne LFF licencijavimo), tai visa kas susiję su jaunimo ugdymu, trenerių trūkumas, viešbutis, maitinimas, atstatomosios priemonės ir t.t. viską klubas turi turėti savo.


- Ką galėtų padaryti kiekvienas futbolą mylintis tauragiškis norintis padėti savo miesto komandai? 

- Visų pirma pati paprasčiausia parama klubui tai nusipirkti bent jau bilietą į rungtynes ir ateiti palaikyti "Tauro", taip pat pirkti rungtynių abonementą, komandos atributiką,
skirti 2% gyventojų pajamų mokesčio, nors tiek toli net nežvelgiu ( juokiasi).

 

- Ačiū už pokalbį.

 

R Ė M Ė J A I
Žemaitijos guoliai, UAB Alebrika, UAB SUKTUKAS, IĮ spa ir sporto klubas Eola Statybinės medžiagos Tauragėje Stragutės mėsa, UAB Olanus, langai ir durys UAB Molupis ir Ko "Advokato Piotro Orlovo kontora" GIVOVA Saugos tarnyba Tausauga
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
I n f o r m a c i n i a i   r ė m ė j a i
kurjeristvktradijastzinios
manotauragetauragietistbalsastinfo
P a r t n e r i a i
ftvtafftvijsmsaltiniskd

© 2007-2017 Visos teisės saugomos. VŠĮ "Tauragės futbolas". Kopijuoti svetainės turinį be klubo sutikimo griežtai draudžiama!