logo

   


 XIII-ame ture - kaimynų dvikova
Pirmadienis, 14 Gegužė 2012 15:24

reoGalvoje dar šmėžuojant rungtynių "Tauras" - "Ekranas" vaizdams, Giovanni Scanu auklėtiniams dairytis į praeitį nėra kada: jau rytoj, antradienį, gegužės 15 dieną 18:00val, Tauragės "Vytauto" stadione "Tauras" priims "A lygos" turnyrinės lentelės kaimynus iš Vilniaus - REO ekipą.

Pirmajame ture, dėka Alessandro Mascia įvarčio paskutinėmis rungtynių akimirkomis, "Tauras" sugebėjo iš Vilniaus išsivežti visus tris taškus. Po gana kontraversiškai vertinamų XII-ojo turo rungtynių, kuriose REO "Žalgirio" stadione įveikė Gargždų "Bangą", Valdo Ivanausko auklėtiniai, greičiausiai, sieks revanšo ir Tauragėje bei bus motyvuoti kone dvigubai. "Taurui" savo ruožtu, siekiant nepaleisti artimiausių konkurentų "Bangos" ir REO pernelyg toli į priekį, būtini trys taškai. Rungtynės su čempionų titulą ginančiu "Ekranu", minimalus pralaimėjimas "Sūduvai" parodė, kad "Tauras" gali garbingai kovoti ir su pačiomis stipriausiomis šalies ekipomis, tad šansų antrą kartą įveikti REO tikrai yra. 

Kviečiame antradienį po darbų atsipūsti prie futbolo ir tapti "dvyliktuoju" "Tauro" komandos žaidėju! "Taurui" be galo svarbus Jūsų palaikymas!!!


"A lyga", XIII turas

Tauragės "Tauras" - Vilniaus REO

Tauragės "Vytauto" stadionas

Gegužės 15d. antradienis

18:00val.

 

R Ė M Ė J A I
Žemaitijos guoliai, UAB Alebrika, UAB SUKTUKAS, IĮ spa ir sporto klubas Eola Statybinės medžiagos Tauragėje Stragutės mėsa, UAB Olanus, langai ir durys UAB Molupis ir Ko "Advokato Piotro Orlovo kontora" GIVOVA Saugos tarnyba Tausauga
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
I n f o r m a c i n i a i   r ė m ė j a i
kurjeristvktradijastzinios
manotauragetauragietistbalsastinfo
P a r t n e r i a i
ftvtafftvijsmsaltiniskd

© 2007-2017 Visos teisės saugomos. VŠĮ "Tauragės futbolas". Kopijuoti svetainės turinį be klubo sutikimo griežtai draudžiama!